X
تبلیغات
barbari

barbari

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

استاد کاران و کارفرمایان و کارگران تهران ساخت صفر تا صد تعمیرات منازل را انجام میدهندو شما عزیزان نگران هیچ چیز نباشید که با کمترین هزینه ممکن ساختمان های قدیمی و فرسوده را تبدیل به ساختمانی بسیار شیک و اروپایی و تمیز مینمایند که شمارا متعجب مینماییم. اجرا و تعمیر تاسیسات منازل ازجمله :لوله کشی ساختمان و لوله کشی فاضلاب ها ، تعویض کابینت ها ، و در و پنجره ها ، شما عزیزان نگران هیچ چیز نباشید.زیرا افراد باتجربه و استادکاران چنان ماهرانه عمل مینمایند و ظریف کارمیکنند .که مطمئن باشید مورد پسندتان خواهد بود.

تعمیرات ساختمان - تعمیرات - لوله کشی - بازسازی ساختمان

+ نوشته شده در جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۱ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

باربری دولت

باربری دولت

باربری دولت شبانه روزی

باربری دولت در تمام ساعات شب و روز آماده خدمت رسانی و سرویس رسانی به شما عزیزان میباشند و اینکه شب و روز بدون خستگی و آماده میباشند تا بارها و اثاثیه های شما را سلامت و بدون نقصی به مقصد برسانند. و کارگران باربری دولت با شما خواهند بود و در تمام موارد اسباب کشی و اثاث کشی همراه شما میباشند و صفر تا صد باربری و حمل بار و جابجایی را به بهترین نحو برایتان انجام میدهند.

باربری دولت | اتوبار دولت

22228315 ---- 88728850

+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۴۴ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

باربری چیتگر

باربری چیتگر

باربری چیتگر برای حمل و نقل بارها و اثاثیه های شما عزیزان بهترین سرویس ها و خدمات باربری و حمل و نقل را ارائه میدهد اینکه با شما خواهند بود و بارهایتان را سلامت و با ضریب امنیتی بالا به هر منطقه ای از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل و جابجا مینمایند. باربری چیتگر تمام وقت در خدمتتان میباشند با مجرب ترین و ماهرترین کارگران در باربری چیتگر تماس بگیرید.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۷ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

بنایی ساختمان

بنایی ساختمان

بنایی ساختمان

بنایی ساختمان هایتا را به بناکاران ما بسپارید و نگران هیچ چیز نباشید و اینکه در تمامم موارد بنایی به بهترین شکل و دارای تجارب زیادی میباشند و از زی ساخت ساختمان گرفته تا موقع تحویل دادن آن را شیک و تمیز به شما تحویل میدهیم.سیمان کاری ، گچکاری ساختمان ، کاشی کاری ، تعمیرات ساختمانهای و نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان شما را به نحوه احسنت برایتان انجام میدهیم.

بنایی ساختمان

+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۳۹ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

باربری چیتگر

باربری چیتگر

باربری چیتگر از باربری هایی میباشد که در منطقه چیتگر از بارزترین و معتبرترین باربری ها میباشد و اینکه تمام وقت با مجرب ترین کارگران به خدمت شما می آیندبارهایتان را با سرویس ها و خدماتی ممتاز به مقصد میرسانندبرترین بسته بندی اثاثیه های منازل از خرده ریزه ها گرفته تا بزرگ ترین کالاها و اثاثیه ها رابسته بندی مینمایندو با بیمه نامه ها بارنامه های دولتی بارهایتان را تحت پوشش بیمه قرار داده و اینکه در صورت هرگونه حادثه ای بیمه باربری چیتگر خسارت های پیش آمده را پرداخت مینمایید.با باربری چیتگرنگران هیچ چیز نباشید.

باربری چیتگر


+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۷ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

باز سازی ساختمان | نوسازی ساختمان

بازسازی ها و نوسازی ساختمان هایتان را شرکت تهران سخت بسپارید و نگران هیچ چیز نباشید که با استادکاران بسیار ماهر و کاربلد ساختمان های شما عزیزان ا نو نوار به شکل مدرنه و اروپایی باز سازی مینمایندوبا شرک تهران ساخت در تهران تماس بگیرید و تعمیرات منازلتان را به ما بسپارید.

09128405270 - 44226087 - 66024980

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۰۶ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

باربری جردن

باربری جردن

باربری و اتوبار جردن

باربری جردن برای حمل اثاثیه های شما بهترین سرویس ها و خدمات را در نظر میگیرند و اینکه کالاها اثاثیه های شما را به هر منطقه از تهران و شهرستان که بخواهید حمل و نقل وجابجا مینمایند. با باربری و اتوبار تهران نگران هیچ چیز نباشید که مجرب ترین کارگران و افراد برای حمل و نقل بارها و اثاثیه های شما به خدمتتان می آیند و بارهایتان را جابجا و سلامت و سالم به مقصد میرسانند.

باربری جردن - اتوبار جردن

22228315


برچسب‌ها: باربری جردن ,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۳۴ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)

باربری پاسداران

باربری پاسداران

باربری و اتوبار پاسداران در حمل و نقل ها جابجایی ها با شما خواهند بود و بارها و اثاثیه های شما را سلامت و بدون نقصی به مقصد میرسانند. بدون کوچکترین آسبی بارهای شما را جابجا مینمایند.

با باربری پاسداران همراه باشید و نگران هیچ چیز نباشید که خدمات و سویس های بینظیر و بی عیبی را برایتان بدون جنگ اعصاب انجام میدهیم.

با بیمه نامه ها و بارنامه های دولتی بارهایتان را تحت پوشش بیمه قرار داده و در صورت هرگونه خسارت و حادثه ای تمام خسارت ها و ضررهای شما را بیمه باربری پرداخت مینمایید.

باربری پاسداران - اتوبار پاسداران

09129624212 - 22209540

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۵۵ توسط tehran tehrani دسته : نظر(0)